Kuchyňské linky

Moderní kuchyňské linky a klasické kuchyně do každého interiéru a to vše v nejvyšší kvalitě. Nabízíme širokou škálu možností. Oceníte originalitu řešení a mnoho často zapomínaných praktických detailů, které Vám usnadní práci. U našich kuchyní si můžete vysnít a přát doslova cokoliv. Společně vytvoříme prvotní návrh dle Vašich představ, který po Vašem odsouhlasení přepracujeme do 3D projektu. Proč jít s davem, když můžete být zcela originální? Proměňtě svůj sen ve skutečnost!!!

Nabízíme

  • nepřeberné množtví variant
  • komplexní péči při výběru
  • podrobnou cenovou kalkulaci
  • osobitý přístup
  • pomoc při výběru

Ukázky některých realizací

Concept – moderní spotřebiče pro domácnost

Den začnete se snídaňovým setem Happy hour  a upravíte se pomocí vlasové techniky s líbivým designem ibiškových květů. Oběd si snadno uvaříte s kvalitními vestavnými spotřebiči Concept. Úklid díky vysoké účinnosti produktů zvládnete za chviličku, a tak získáte více času na příjemné relaxování, třeba na cestách, vždy s výrobky Concept.

Parametry spotřebičů a kompletní nabídku naleznete na stránkách www.my-concept.cz

Trachea

Používáme vysoce kvalitní nábytková dvířka od společnosti Trachea, jejichž tvar frézování má zásadní vliv na kompletní vzhled dvířek našich kuchyní. Vyberte si u nás  z kompletní nabídky vzorů Trachea. Věříme, že si z 55 tvarů vybere opravdu každý.

Dekorativní panely

Sledujeme trendy moderní bytové architektury a průběžně inovujeme náš sortiment. Přibývají zejména další tvary frézování dvířek a zařazujeme nové a nové fólie, abychom co nejlépe vyhověli přáním svých zákazníků. Plasticky frézované dekorativní panely ovšem představují zcela novou kapitolu. K dvířkům, rampám, lištám a stolovým deskám přibyla další specifická skupina výrobků. Skupina atraktivní a současně zajímavá i z pohledu užitných vlastností a funkcí.

Plasticky frézované dekorativní panely mohou být užity různě – jako solitérní výtvarný prvek, pohledová stěna kuchyňského ostrůvku nebo třeba jako předsíňová odkládací stěna. A podobně dobře poslouží coby podklad pro zrcadlo v koupelně nebo televizi v obývacím pokoji. Abychom však škálu jejich možného využití rozšířili, doplnili jsme každý panel protipólem ve formě dvířek zdobených pásem identického frézování. Tak se nabízí možnost tvarově sjednotit prostor a zároveň neomezeně kombinovat dekory fólií.