Podlahy

Dřevěné Podlahy

Dřevo je materiál s výbornými tepelně a zvukově izolačními vlastnostmi, vytvářející zdraví neškodný povrch, který je antistatický,nevyvolávající žádné alergie. Obnovitelná přírodní surovina , která zůstává stále živou, módní záležitostí. Podlaha, která změní Váš byt na Váš domov. Dřevo s již dokonalou (ekologickou) povrchovou úpravou se stává Luxusem za příjemnou cenu. Dodáváme a pokládáme dřevěné podlahy od renomovaných výrobců Befak, Grabo, Viking . . . . . . .


                               

Laminátové podlahy

Dodáváme laminátové podlahové krytiny  od významných zahraničních výrobců podlahovin a originálního příslušenství. V současné době nabízíme atraktivní kolekce značky EGGER a Krono Original. Podlahy jsou opatřeny revolučními zámkovými systémy s vysokou úrovní zpracování. Široký sortiment podlahovin, je určen jak pro bytovou tak i komerční výstavbu.

                               

PVC – Vinyl podlahy

Kolekce bytového pvc je tvořena výrobky s vysokou kvalitou a životností. Tyto materiály ideálně spojují výhody PVC a atraktivní vzhled přírodních materiálů jako je dřevo, dlažba, korek, kámen aj. Prioritou je vysoká užitná hodnota. Samozřejmostí je použití skelného vlákna zajišťujícího rozměrovou stálost, mechanická pěna na rubu plnící další důležité funkce jako je flexibilita materiálu, tvarová paměť. Nášlapná vrstva je opatřena polyuretanem. Tyto podlahoviny nabízejí ideální řešení pro váš interiér při zachování nejlepšího poměru ceny a kvality. Tajima, Robusto, Gerfloor . . . . . . . . .