Výrobce Wolfshöher Tonwerke specialista v oblasti pálené hlíny

Od roku 1856 vyrábí vysoce kvalitní výrobky v šamotové továrně nedaleko Norimberku. Jejich ohnivzdorné kamnové šamoty pro stavbu kachlových krbů a kamen jsou vysoce ceněny v Německu a sousedních zemích. V zájmu ochrany životního prostředí, které jsou zastánci, pro vytápění tunelové pece, používají bioplyn.  Nedílnou součástí jejich činnosti je neustálá kontrola kvality vyráběných produktů, a to nejen v místní laboratoři, ale také za účasti nezávislých odborníků.

Akumulační obestavby - Wolfshöher

HÖLZI  jsou krby, které úspěšně vytváří způsob života, který je zdravý a udržitelný – perfektní kombinace praktičnosti a touhy, luxusu a technologie.

Efektivní přenos tepla

HÖLZI  přenáší teplo primárně skrze terapeutické teplovlnné záření, které proudí rovnoměrně po dlouhou dobu. Zatímco ostatní topné systémy, jako horkovzdušná kamna, kamna na dřevo a radiátory, ohřívají procházející vzduch do vysokých teplot. Teplota pokoje s těmito typy otopných těles rychleji klesá,  jakmile zdroje tepla vychladnou. Neustálé přikládání paliva tak způsobuje přehřívání, sušší vzduch a větší prašnost. HÖLZI koncept však využívá dlouhotrvajícího sálavého tepla, které má mnoho výhod pro vaši pohodu a zdraví.

Dlouhá akumulace tepla

Na rozdíl od mnoha jiných krbů či kamen, do kterých je třeba častěji přikládat, skladovácí objem tepla HÖLZI je tak velký, aby bylo možné počkat i 24-hodin před dalším přiložením.

Vybrané materiály

Jádro HÖLZI se skládá z vysoce kvalitního těžkého šamotu, který zaručuje extrémně dlouhou návratnost tepla. Materiál vnějšího pláště také přispívá ke skladovací kapacitě tepla a rozprostírá teplo rovnoměrně a bezpečně. HÖLZI je sestaven z výhradně přírodních, minerálních surovin.

Kompaktní design

HÖLZI design je jednoduchý a elegantní, ale také je kompaktní, takže perfektně zapadne do vašeho obývacího prostoru. Existují různé možnosti povrchů HÖLZI, které si můžete vybrat v souladu s vaším osobitým vkusem. Velké pozorovací okno promění každý oheň ve smyslový zážitek.

Snadná montáž

HÖLZI modulární konstrukce umožňuje snadné a poměrně čisté sestavení. Takže váš obývací pokoj se nepromění ve staveniště, jak to často bývá se stavbami kachlových kamen. Stavbu krbu tak zvládnete za jediný den.

Šetrný k životnímu prostředí

HÖLZI šetrnost k životnímu prostředí je jedním z klíčových prodejních trumfů. Jeho geniální spalinový kanál ve skladovacím jádru zajišťuje ideální hoření, které má nízký obsah škodlivin. Dřevo je udržitelný, regenerativní zdroj energie. Efektivní akumulace tepla znamená, že HÖLZI používá relativně málo paliva.