Výpočet výkonu krbových kamen

Výpočet výkonu krbových kamen

Při výběru krbových kamen se prvně soustřeďme na jejich výkon, aby byla kamna schopna optimálně vytopit požadované prostory a až poté vybírejte kamna podle vzhledu hodící se do vašeho interiéru.


Co je to jmenovitý výkon

Co je to jmenovitý výkon

Jmenovitý výkon je termín používaný v souvislosti s krbovými kamny, který označuje maximální množství tepla, které mohou kamna produkovat za obvyklých provozních podmínek. Je to rozhodující faktor, který je třeba při výběru kamen zvážit, protože určuje, kolik tepla mohou kamna vašemu domovu poskytnout.


Výběr vhodných krbových kamen

Výběr vhodných krbových kamen

Při výběru vhodných krbových kamen je třeba vzít v úvahu celou řadu bodů. Existuje několik klíčových věcí, které byste měli zvážit, než si nějaká kamna pořídíte. Vyznat se v dnešním obrovském výběru kamen není jednoduché, proto se neváhejte obrátit na naše technické odborníky. Nejenže vám správný výběr kamen v budoucnu ušetří spousty starostí, ale také peněz. ...


Jak správně zatopit

Jak správně zatopit

Krbové vložky a kamna jsou skvělým doplňkem každé domácnosti, protože v chladných měsících poskytují teplo a příjemnou atmosféru. Rozdělat oheň však může být pro někoho poněkud náročné, zejména pokud s těmito spotřebiči zatím neumí zacházet. V tomto článku probereme několik tipů a triků, které vám pomohou rozdělat oheň v krbových vložkách a kamnech.