Vítejte na stránkách společnosti MA-KO Inspiration s.r.o.

Naše firma se zabývá kompletním návrhem a výstavbou komínových systémů, krbů, kachlových kamen, prodejem a instalací krbových kamen. Spolupracujeme s renomovanými výrobci jejichž produkty oslovují zákazníky špičkovou kvalitou zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva. Mnohaletou zkušeností v oblasti realizace teplovodních topných systémů patříme mezi firmy, které se mohou chlubit celou řadou spokojených zákazníků.

Naším cílem je v první řadě přinést všem našim zákazníkům radost z dobře odvedené práce a poskytnout maximální možný servis a zúročit léty nabité zkušenosti k navržení a zrealizování toho správného topidla.

Naše společnost se může pochlubit celou řadou spokojených zákazníků těšících se tepelné pohodě a příjemně prožitým chvílím s našimi krbovými kamny, krby a kotly.

Vyzkoušejte si, jaké to je pracovat s profesionály, pro něž je Vaše spokojenost na prvním místě! Kontaktujte nás a nechte pracovat naše certifikované a proškolené odborníky kteří se vám budou ochotně a trpělivě věnovat.

Navštivte naší vzorkovou prodejnu, kde široké spektrum produktů uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Funkční krbová vložka nebo krbová kamna s topným systémem dá Vaší představě o plápolajícím ohni a praskajícím dřevě realný rozměr.

Firma MA-KO Inspiration s.r.o. je tým zkušených a zodpovědných pracovníků – lidí, jejichž cílem je uspokojit své zákazníky a vnést do jejich domova pohodlí a nevšední prožitek.